Salgın Covid-19 tüm dünyayı vurmadan önce araç kiralama hizmetleri ivme kazanıyordu. İşletmeler, potansiyel mevcut pazarınızdan yararlanıyor ve bireyler arasında bir aracı kiralamanın bazı büyük faydaları hakkında tanınırlığı artırıyorlardı. Otomobiller sona erdi Yetersiz park yeri, bakım ve değer gibi özelliklerden kaynaklanan benzersiz araçlarını satın almak için para harcamaya hazır olmayanlar için kolayca uygun fiyatlı ve pratik bir seçenek.

Bununla birlikte, koronavirüs dünya çapındaki tüm organizasyonlarınızı aştığında, araç veya kamyon kiralama ile birlikte her sektör için öğelerin dönüşme olasılığı çok yüksektir. İşletmelerin, müşterinin güvenini yeniden kazanmak ve işletmelerini yoluna devam ettirmek için çalışma tekniklerini dönüştürmesi ve bazı ekstra önlemleri düşünmesi gerekecektir. Virüs belirli bir kişiden diğerine ve aynı zamanda çevredeki insanlara iyi aktarılabildiğinden, insanlar toplu taşıma ve araç paylaşımı çözümlerinden yararlanmakta tereddüt ediyorlar. Bu durumla birlikte, koronadaki araba veya kamyon kiralama alternatifi muhtemelen diğer ulaşım alternatifleri arasında en popüler olanı olacaktır. Sadece hizmet sağlayıcılarının, müşterinin motorlu araçlarının içindeki sağlığı ve temizliği konusunda inanılmaz derecede dikkatli olması gerekir.

Araç kiralama sektörünün Covid-19 süresince / hemen sonrasında karşılaştığı sorunlar

Tüm dünya katı bir kilit altında olduğundan, hastaneler ve devlet ofisleri ile birlikte her gün talepler, bakkallar ve sağlık hizmeti perakendecileri gibi yalnızca temel işletme muhtemelen açık olacaktır. Ne yazık ki, corona’da motorlu araç kiralama “esasların” altına girmiyor ve bu nedenle, pazarın yaklaşan günlerde küçük bir süre yüz yüze gelmesi gerekebilir. Araç kiralama şirketi girişimlerinin ve tanınmış firmaların karşılaştığı sorunları tanıyalım.

Yerin ilgisizliği Kiralık garajı olan satıcılar veya şirket sağlayıcıları, her ay kirayı ödemek zorunda oldukları için, kayıplara rağmen, ekonomik endişelerle karşı karşıya. Bu aynı zamanda tedarikçileri tasarruf etmek için işlerini kapatmaya zorlayabilir. Buna ek olarak, garaj uygun olmadığında ve ayrıca kilitleme süresi katı yönergelerle artırıldığında, sağlayıcı kayıpları bir kez daha yaşamak zorunda kalacaktır.Mobil Kişisel Toplama, Kilidi Açma Sosyal mesafe, şu andaki en büyük engel birçok endüstrinin olayı. Müşterilerin onları ziyaret etmesine ve bire bir etkileşimde bulunmasına ihtiyaç duyan ceza avukatı çok sayıda işletme var. Bu şirketler, diğer ilgili evraklarla birlikte imzalarına ek olarak, müşterilerin kağıt üzerinde kabulünü sorgular. Araç kiralama desteği de bunlardan biri olabilir. Sürücü / satın alan kişi, bir seyahat için araba veya kamyon satın almadan önce anlaşmayı belirtmeli, ehliyetinizin kopyalarını diğer önemli evraklarla birlikte mağazaya asmalıdır. Mevcut sorunun içinde bu, pazarın karşı karşıya kaldığı bir başka temel zorluktur.Müşterilerden teslimat için artan talep Korona’nın kilitlenmesi ve dağıtılması sırasında, tüketiciler sorunları çözmek ve gerçekleştirmek için evden uzakta harekete geçmeye çalışıyor. Bu, ev tedarik manifoldunun gerekliliğini artırmıştır. İnsanlar her gün temel malzemeleri, yiyecekleri ve yiyecekleri çevrimiçi olarak satın alıyor. Ve böylece, tam da bir araba kiralamak istemeleri durumunda, teslim alma seçeneğinin aksine, benzer bir araç için ev arzını tercih ederler. Alışveriş yapanlar artık ekosisteme ihtiyaç duyuyor, burada ilk önce dolaşmaya alternatif olarak, arz-1’in daha fazla ilham alacağı yer.

Esnek kurallar isteyin

Tüm dünya finans sistemi belirsiz bir durma noktasına geldiğinden, araç kiralama organizasyonlarının operasyonel kuralları, müşteri ihtiyaçlarına ve mevcut piyasa durumuna göre sıklıkla değiştirildiğinden emin olmak için çevik olmalıdır. Bu pandemide hijyen en büyük öncelik haline geliyor. Herkes kendisini sterilize etmek ve çevresini temizlemek için çok daha fazla çaba gösteriyor. Bunun yanı sıra, insanlar genellikle ittikleri veya kiraladıkları otomobillerin temizliği konusunda istekli olurlar. Bu nedenle, mevcut problemde, kendileri koronavirüsten ve bir enfeksiyondan korunmak için araçlarının temizlik sistemi ve hijyeni hakkında ekstra kapsamlı olabilirler. Kiralama organizasyonları, sigorta poliçelerini kilitleme kanıtı olarak revize etmek zorunda kalacaklar, öyle ki alıcılar kilitleme süresi içinde fazladan günleri satın almak zorunda kalmayacaklar. Alıcının olumsuz durumlar nedeniyle aracı iade edememesi durumunda, daha fazla harcama veya genel masraflardan muaf tutulmalıdır. Bu tür ödenekler, artık araç kiralama girişimlerinin potansiyel müşterileri korumak ve yenilerini çekmek için bir gerekliliktir.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *