Çoğu erkek zaman zaman penislerinin sertleşmesi ve bu halde sabit kalması konusunda bazı zorluklar yaşar. Günümüz dünyasında artık bu sorun mutluluk çubuğu ile tamamen çözüme kavuşmaktadır. Çoğunlukla yeterli verim alınamayan ve geçici çözümler üretmeye çalışan ilaç tedavileri aksine mutluluk çubuğu her anlamda daha tatmin edici sonuçlar sağlamaktadır. Penis içerisine kalıcı olarak yerleştirilen bir çift penil protez erkeklerin kabusu haline gelmiş bu sıkıntıyı tatlı rüyalara çevirmektedir.

Mutluluk Çubuğu Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürecek

Cinsel performansıyla ilgili bir sorun yaşayan erkekler, diğer insanlarla hatta doktorları ile bu konu hakkında konuşmaya isteksiz olabilirler. Çünkü çoğu erkek için utanç verici bir konu olabilir. Ereksiyona yardımcı ilaçların penil sertleşmeyi etkilediğinin keşfedilmesinden bu yana, pek çok insan iktidarsızlık rahatsızlığının tedavi edilebilir bir tıbbi durum olduğunun farkına varmıştır. Bununla birlikte, çoğu erkek bu yöntemleri yetersiz bulmakta ve artık daha iyi, daha kalıcı ve en kolay kullanıma sahip tedavi seçeneği olan mutluluk çubuğu tercih etmektedir .

Penil Protez nedir?

Bir mutluluk çubuğu veya penil protez, iktidarsızlık için en etkili ve kalıcı tedavidir. Ameliyat tam olarak penis içerisine yapay bir cisim yerleştirerek penisin erekte hale gelmesini içerir. Şişirilebilir balon çubuklar, salin (tuzlu su) solüsyonu ile doldurulmuş bir cihaz ve skrotumda (taşaklar) gizlenmiş bir pompa içerir. Pompayı sıktığınızda, tuzlu su solüsyonu balon yapısındaki cihaza gider ve onu şişirerek size ihtiyacınız olan gergin ereksiyonu sağlar. Ardından ilişki sonrası cihazı tekrar söndürebilirsiniz. Mutluluk çubuğu ameliyatı olan erkeklerin çoğu sonuçlardan memnundur. Hiçbir tedaviden memnun kalmayan ve kalıcı tedavi arayan erkeklerin bir numaralı tercihidir.

Kimler Mutluluk Çubuğu Taktırabilir?

Cinsel yaşamınızı bozan kalıcı ED’si olanlar, piyasadaki ereksiyona yardımcı ilaçları zaten denediniz ama yeterli performansı alamadıysanız yada sürekli ilaç kullanmaktan bıkarak kalıcı bir yöntem arıyorsanız, peyronie hastalığı gibi diğer tedavilerle iyileşme olasılığı düşük bir durumunuz varsa. Bu durumların tamamında penil protez güvenle tercih edilebilir.

Ameliyat ne kadar etkili?

Şişirilebilir mutluluk çubuğu ameliyatlarının yaklaşık tamamı başarılı kabul edilir. Yani ilişki için gereken ereksiyonları sağlama konusunda yüksek oranda başarı oranıyla sonuçlanırlar. Ameliyat geçiren erkeklerin hemen tamamı memnuniyet bildirmiştir. Penil protez, gerçek bir sertleşmeyi canlandırarak ilişki için gerekli tüm sorumluluğu üstlenir, böylece cinsel ilişkiye rahatlıkla girebilirsiniz. Penis protezleri ayrıca duyum veya orgazmı azaltmazlar.

Görünüm Nasıldır?

Mutluluk çubuğu iktidarsızlık rahatsızlığı için her türlü tedavi seçeneğini denemiş ama bir türlü sonuç alamamış erkeklerde kesin ve kalıcı çözümü sunar. En güzel tarafı, dışarıdan asla mutluluk çubuğu takılı olduğu anlaşılmaz. Bu penil protez kullanım süre sınırı yoktur. İstediğiniz an şişirerek ilişkiye hazır hale getirebilirsiniz beklemenize gerek yoktur. Ayrıca istediğiniz kadar erekte kalabilir, gün içerisinde defalarca ilişkiye girebilirsiniz. Penisinizin sertleşip küçülme fonksiyonunun kontrolü tamamen sizin elinizdedir.