باغبانی می تواند سرگرم کننده و هم چالش برانگیز باشد. بسیاری از افرادی که به باغبانی مشغولند ، دوست دارند وقت خود را برای پرورش گیاهانشان بگذرانند ، به ویژه هنگامی که گیاهان شاداب و سالم خود را مشاهده می کنند. اگرچه ممکن است نگهداری از یک باغ واقعاً ساده و آسان به نظر برسد ، اما در واقع می تواند برای شما وقت ، تلاش و هزینه زیادی صرف کند. بنابراین ، هوشمندانه است که گزینه های خود را برای اطمینان از یک باغ سالم بدانید.

انتخاب مارک های کود آلی یکی از راه های اطمینان از رشد سالم و ایمن گیاهان در باغ شما است ، به خصوص اگر میوه و سبزیجات پرورش می دهید. اگرچه امروزه کودهای تجاری مقرون به صرفه زیادی در بازار موجود است ، اما هنوز هم  گل زامفولیا بهتر است سراغ مواد طبیعی یا آلی بروید. بسیاری از باغداران و کشاورزان به دلایل زیادی این امر را توصیه می کنند. برخی از آنها را در زیر بررسی کنید:

– این یک انتخاب سالم است. میوه ها و سبزیجاتی که با استفاده از کود ارگانیک پرورش می یابند قطعاً در مقایسه با میوه هایی که با استفاده از میوه های تجاری تولید می شوند ، از آنجا که مواد مغذی و مواد معدنی بالاتر هستند ، سالم تر هستند.

– انتخاب بهتر سلیقه ای است. محصولات ارگانیک مطمئناً طعم بهتری دارند. از آنجا که فاقد بقایای شیمیایی هستند ، طعم آنها بیشتر از ملایم طعم دار است.

– این یک انتخاب مقرون به صرفه است. البته ، کودهای آلی بسیار مقرون به صرفه تر هستند. حتی می توانید با جمع آوری لایه برداری میوه ها و ترکیب برخی مواد دیگر که در آشپزخانه شما وجود دارد ، یکی را در خانه درست کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *